Making

Making


Müzik MS Word Verme - müzik kayıt için fonksiyonları birleştirir , gelişmiş fonksiyonlar ile Microsoft Word düzenleyin. Bu güzel yayınlar , broşürler , kitaplar ve büyük basılı formda nasıl görüneceğini broşürler oluşturmanıza olanak sağlar.
Özellikler:
* Eserler ve düzenleme müzik
notları ile elektronik ve basılı evrak * Kurulması
skorları * Çıktılar veya çevrimiçi yayınlamak
* herşeyin notları ile bir Word belgesi gönderilmesi bile Music MS Word yapma veya düzenleme ve müzik yazmak için başka bir program yüklemediyseniz
uygun ve anlaşılır bir ortamda herhangi bir basılı müzik parçalarını Microsoft Word * Yaratılış
Hızlı Curve Öğrenme
Öğrenme daha kolay olamazdı Müzik MS Word Verme kullanmak . Hemen sezgisel kullanıcı arabirimi Microsoft Office yönergelere dayalı özellikleri sayesinde rahat hissediyorum. Hatta cenneti herhangi bir müzik yazım programı önce görüldü varsa, Müzik MS Word içinde birkaç dakika kolayca yapma öğreneceksiniz !
Kolay Kullanım
Müzik MS Word Verme öğrenmek ve basit kullanımı kolaydır . fare , bilgisayar veya MIDI kullanın klavye, Sanal piyano klavye , Müzik bestelemek için bir melodi veya girmek şarkı uyarlamak .
Baskı, gönder ve Sac Müzik Yayın
Müzik MS Word Verme basit işinizi yayınlamak için yapar. Microsoft Word DOC formatında herkese notalar gönderebilirsiniz ve onlar görmek ve tüm belge şarkı ile komple baskı Müzik MS Word Verme yüklemek veya raster görüntü içine belge dönüştürme kalmadan mümkün olacaktır
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Bu konuda gizli içerik mevcuttur!Hemen alt solda "Teşekkür " butonuna bastıktan sonra içeriği görebilirsiniz yada Konuyu cevapladıktan sonra sayfanizi yenileyebilirsiniz.