Diablo

Orjinal İsim: diablo 2
Platform: PC-Microsoft Windows Diablo
Tür: Third-Person Action
Dil: İngilizce
Yapımcı: Blizzard Entertainment
Dağıtımcı: Blizzard Entertainment
Çıkış Tarihi: 30.06.2000
Boyut: 1.67 GB
Part Sayısı: 4
Yükleme: Turbobit


Diablo
Şüphesiz Diablo oyununlarında kendini sevdiren en önemli özellik onlarca yaratığı kestikten sonra topladığınız goldlar,item'ler.Oyun sizi gerçekten stres atmaya teşvik ediyor.Öldürdüğünüz canavarlardan çıkan altınlarla yeri geliyor seviniyorsunuz,yeri geliyor gururlanıyorsunuz.Oyunun en büyük artılarından birisi de tek bir bakış açısından oynayabilmeniz bu bakış açısı öyle güzel ayarlanmış ki oyun siz saatlerce oynasanız bile yorgunluk hissiyatı vermiyor.

Şeytanın hizmetkarı yaratıkların parçalanarak acı bir şekilde öldüğünü görmek ise size ayrı bir zevk veriyor.Oyunun dinamiği gerçekten 2000 yılındaki oyunlara göre oldukça gelişmiş ve sizi ayrı bir atmosfere taşımaya yetiyor.Çoğu oyunun 2012 yılında bile bunu başaramadığını söyleyebiliriz.

Oyun içerisinde bulunan her mağaranın,kalenin,mekanın ve ya tapınağın gerçekten hoş bir ambiyansı var.Bu ambiyans bu oyunun başarılı olmasındaki en büyük etkenlerden birisi.

Karakterlere bakacak olursak;Oyunda yönetebileceğiniz 5 adet karakter sınıfı bulunuyor. Bunlar Sorceress(Büyücü), Paladin(Kutsal Şövalye), Barbarian(Barbar), Necromancer(Ölüm Büyücüsü), Amazon(Orman Savaşçısı). Eğer ek paket yüklemişseniz bu karakterlere ek olarak 2 yeni karakter sınıfı olan Assasin(Suikastçi) ve Druid(Doğa Büyücüsü) ile de oynayabilirsiniz.

Karakter seçimi kişiden kişiye farklılık göstermekte kişi en güzel hangi karakterle oyundan zevk alabiliyorsa onunla yola devam etmelidir.Her karakter sınıfının birbirinden farklı skilleri bulunmaktadır.Farklı skillerin bulunması da sizi her karakter sınıfını denemeye teşvik eder.Ayrıca Skill sisteminin farklılık göstermesi oyundaki her karakterden ayrı bir zevk almanızı sağlar.

Diablo oyunlarını Diablo yapan en önemli etkenler muhteşem şeytanımsı atmosferi ve item sistemidir.Böylesi gelişmiş bir item sistemi bu yıllarda dahi hiçbir oyunda görülmemiştir.Diablo 2 zayıf kalmış grafiklerine rağmen Diablo 3 ile bir çok yönden yarışabilir ve tercih edilebilir.Düşük donanım gereksinimi ile bu oyunda Diğer Diablo oyunları gibi donanım dostu bir oyundur ve herkesin oynayabilmesine olanak sağlar.

Diablo
Diablo


Diablo
Sistem: Windows® 2000, 95, 98, XP, Vista, 7, 8
İşlemci: Pentium® 233 +
RAM: 32 MB
Hard Disk: 950 MB
Video Card: DirectX™ compatible video card

Diablo

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Diablo

Diablo 2 Türkçe Yama:
Kod:
http://www.mediafire.com/download/48b5owfar8xf8vj/Diablo+2+T%C3%BCrk%C3%A7e+Yama+v1.0.part1.rar
http://www.mediafire.com/download/lu9ak4gyk31v437/Diablo_2_T%C3%BCrk%C3%A7e_Yama_1.0.part2.rar