[RELOADED]
Child Of Light Full PC 2014 [RELOADED]

___________________________________________

Orjinal İsim: Child Of Light
Platform: Microsoft Windows
Yayın Versiyonu: RELOADED
Crack: Mevcut
Tür: Aksiyon
Dil: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca (Multi 5)
Format: ISO
Yapımcı: Ubisoft Montreal
Dağıtımcı: 2.45 GB
Çıkış Tarihi: 09.04.2014
Boyut: 2.45 GB
Part Sayısı: 1
___________________________________________


[RELOADED]


OYUN BiLGiSi
Child of Light'ta çocukluğa, masumiyete, iyiliğe, karanlığa, dayanışmaya, düşmanlığa, erişkinliğe ve oradan yetişkinliğe dair çocuk aklının yetmediğini sandığınız herşey var. Sene 1895, Avusturya'dayız. Dük'ün kızı Aurora, babasının başka bir kadınla evlendiği bir gün uykuya dalar ve bir daha asla uyanmaz, ta ki karanlık kraliçenin çaldığı güneş, ay ve yıldızların bulunmadığı Lemuria adlı fantastik bir diyarda gözlerini açana kadar. Bu dakikadan sonra Aurora yanındaki su damlacığı şeklinde perimsi yaratığın da yardımıyla birlikte eve dönmenin yolunu arayacak, eve dönüş yolunun ise kötü kalpli kraliçenin çaldığı güneşi, ayı ve yıldızları yerine koymadan açılmayacağını anlayacaktır. Aslında tüm sevgisi kızına ait olan babanın birgün başka bir kadınla evlenmesi ve tüm ilginin sevgili kızından yeni gelen kadına çevrilmesi Child of Light'ın ana temasını açıklıyor. Güneş, ay ve yıldızlar sembolik olarak babanın kızına olan sevgisini temsil ediyor bir bakıma.

Bu güzel, kızıl saçlı, hafif şımarık prensesimizin adı Aurora. Latincede Şafak anlamına geliyor. Lemuria'nın karanlık dünyasına ışık getirebilecek bir prenses için muhteşem bir isim. Bu arada Aurora Uyuyan Güzel masalının bazı versiyonlarında ana kahramanın ismi olarak kullanılmış. Ubisoft dersine gerçekten çok iyi çalışmış ve ana kahramanıyla Lemuria arasında harika bir bağ kurmuş.

Child of Light birkaç oyunun çocuğu sayılabilir aslında. Side scrolling dediğimiz yana doğru ilerleme bakımından herhangi bir platform oyunuyla aynı kaderi paylaşıyor zannediyorsunuz başlangıçta ama haritamız aslında tam olarak bir platform oyunu havası veriyor sayılmaz. Çünkü 1 saatlik oyun deneyiminizden sonra uçma yeteneğini alıyorsunuz ve ister istemez zıplama ile herhangi bir işiniz kalmıyor. Her yere uçarak gidiyorsunuz. Tabii arada oldukça fazla engel olabiliyor ama yine de bir platform oyununun verdiği aman oradan düşeceğim, buradan biraz geç atlayayım endişeleri kalmıyor. Savaş sistemimiz ise doğrudan Final Fantasy'den alınmış. Ubisoft ciddi anlamda kendi J-RPG'sini oluşturmuş. Hem de kolay kolay her oyuna nasip olmayacak bir görsel,işitsel ve yazınsal bütünlükle. Oyunların sanatla bütünleşmesinden azıcık olsun haz alıyorsanız, Child of Light'ı denememeniz için hiçbir sebep yok.


EKRAN GÖRÜNTÜLERi
[RELOADED]


OYUN ViDEOSU

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]MiNiMUM SiSTEM GEREKSiNiMLERi
Sistem: Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 / AMD Athlon II X2 240
RAM: 2 GB
Hard Disk: 3 GB
Video Card: nVidia GeForce 8800 GT or AMD Radeon HD2900 XT(512 MB vram)


DOWNLOAD
TURBOBiT

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


UPLOADED

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]