Risen 3 Titan Lords Full PC 2014 [FLT]


Orjinal İsim: Risen 3 - Titan Lords
Platform: PC
Crack: Mevcut/FAIRLIGHT
Tür: RYO
Dil: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca (Multi 5)
Format: ISO
Yapımcı: Piranha Bytes
Dağıtımcı: Deep Silver
Çıkış Tarihi: 13 Ağustos 2014
Boyut: 6,75 GB
Part Sayısı: Tek


Titanlar'ın gazabına uğramış ve paramparça olmuş bir dünyada kendi ruhunun peşine düşmüş bir maceracıyı kontrol edin. Kim bilir, belki bu sırada dünyayı da kurtarırsınız?

Açıklama:
Dünya tanrılar tarafından terk edilmiş ve Titanlar'ın öfkesi nedeniyle yaralanmıştır. İnsanlık gücünü geri kazanmaya ve ordular toplamaya çalışmaktadır. Öte yandan sizin daha öncelikli sıkıntılarınız var. Hayatınız paramparça olmuştur ve dünyayı bütünüyle saran karanlığın içinde kaybolmuş olanları geri almalısınızdır. Kim bilir, belki de bu sırada dünyayı da kurtaracaksınızdır? Önünüzde üç kader bulunmakta... Titanlar'ın karşısına durup ruhunuzu geri alabilmek için üç yol... Hangi yolu tercih edeceksiniz? Seçim sizin.


Öne çıkan özellikler

Özgürlük: Dünyayı özgürce keşfedin, görevleri istediğiniz zaman yapın. Görevleri gerçekleştirmenin farklı sonuçlara yol açan farklı yolları bulunmakta. Oyunun farklı bölümlerini istediğiniz sırayla oynayabilir ve karakterinizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Keşif: Görevleri ve karakterleri Risen 3: Titan Lords'un özgün dünyasında yol aldığınız sırada keşfedin. Tuhaf ortaçağ tarzı kasabalardan, madenlerin karanlık derinliklerine, doğaüstü gölge dünyasına... Keşfedilecek zengin bir dünya sizi bekliyor. Yürüyün, yüzün, tırmanın, bu dünyayı istediğiniz şekilde keşfedin.

Gelişmiş savaş mekanikleri: Savaşlara ruh katan yeni animasyon sistemi ile tamamen yenilenmiş dövüş sistemi.

Büyü geri dönüyor: Kristal büyüleri geri dönüyor ve yanında yıkım gücü yüksek, yeni savaş yetenekleri de getiriyor. Yıldırım, ateş ve buz gibi elementleri kullanarak düşmanlarınızı yok edin ya da keşiflerinize yardımcı olması için ek büyü yeteneklerini kullanın. Seçim sizin!

Loncalar ve fraksiyonlar: Her birinin kendine özgü yetenekleri, eşyaları, görevleri ve görevlere yaklaşım şekilleri bulunan, birbirinden tamamen farklı üç loncadan biri ile ittifak kurun. Dünyadaki politik dengeleri değiştirme amacındaki, kendilerine has hassasiyetleri olan farklı fraksiyonları keşfedin. Ve kime güvendiğinize dikkat edin. Bazıları kendi sinsi planlarını gerçekleştirmek için sizinle dost olmuş olabilir.


Ekran Görüntüleri:Oyun Videosu:

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows Vista sp2 / 7 / 8 / 8.1
İşlemci: 2.4 GHz Dual Core Processor
RAM: 2 GB
Hard Disk: 8 GB
Video Card: Radeon HD 3850 veya GeForce 9600 GT, VRAM 512MB


Download

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

_____________________
*Kurulum:
-İmaj dosyasını DVD'ye çekin veya Daemon Tools ile açın
-Oyunu kurun
-Fairlight dosyasının içindekileri kopyalayın
-Oyunun kurulu olduğu klasörü açın
-Kopyaladığınız dosyaları buraya yapıştırın
-Değiştirmeyi onaylayın
-Oyunu çalıştırın!