Battlefield

Oyun Hakkında:
Oyun, Orta Doğu'daki kent, kasaba ve kumsallardan Çin'in yüksek ovaları ve köylerine kadar geniş ve gerçekçi kurgusal operasyon ve muharebe alanlarında geçmektedir. Battlefield 2’yi Battlefield: 1942 ve Battlefield: Vietnam'dan ayıran en büyük özellik rütbe ve puan sisteminin olmasıdır. Bu özelliklerin yanında madalyalar alınabilmektedir. Oyuncular; oyun içindeki oynama yetenekleri, başarıları ve iyi mücadele vermeleri sayesinde puan alır, rütbe atlar ve madalya kazanır. Oyundaki kilitli silahlar aldığınız puanlara göre açılır. Rütbe, puan ve madalya sistemi sadece çok oyunculu olarak çevrimiçi oynandığında çalışır. Ayrıca oyunda commander (komutanlık) ve squad (ekip) sistemi vardır. Bu iki sistem Battlefield serisinde devrim yapmıştır. Commander sistemi komutanlık sistemidir. Komutan olan bir oyuncu kendi takımının lideri olur.

Takımındaki askerlere belirli bir bölgeye hareket etmeleri, ele geçirmeleri veya savunmaları için emir verebilir. Bu emirleri ekip liderlerine gönderir. Ekip liderlerinin verilen emri onaylaması durumunda, ekibe mensup oyunculara saldırı veya savunma yapılması bildirilen bölgeye gitmeleri buyruğu verilir; bu bölge oyun içerisindeki haritada işaretlenir. Komutan bunların dışında oyundaki haritanın herhangi bir bölgesine radar koyup, topçu ateşiyle bombardıman yapıp, ikmal yardımı da yapabilir. Squad sistemi ise takım içindeki küçük ekiplerin bulunduğu sistemdir. Ekipler en az 2 kişiden oluşmakta ve 6 kişiye kadar çıkabilmektedir. Her ekibin bir lideri vardır. Ekip üyeleri, ekip liderinin yanında yeniden doğabilmektedir. Ekip lideri komutan ile özel iletişime geçebilmektedir. Ayrıca ekiplere istenilen isim verilebilir.
Ekip liderleri takım komutanın da yapabildiği gibi ekip üyelerine bir bölgeyi kuşatmaları, ele geçirmeleri veya savunmaları için emir verebilir. Oyunda çeşitli savaş aracı bulunmaktadır. Bu savaş araçları tanklar, ZPTler, askeri cipler, helikopterler, jetler ve uçaksavarlar gibi araçlardır.

Oyun Görselleri:
Battlefield
Battlefield
Battlefield

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 / 10
İşlemci Özellikleri: 1.7GHz Intel or AMD Processor
Ram Bellek: 512 MB
Ekran Kartı: 128 MB veya üstü
DirectX: Version 9.0c
Boş Harddisk Alanı: 4 GB Boş HDD Alanı

Oyunu İndirmek İçin:
-Turbobit:
Kod:
http://turbobit.net/2ptxodprjd73.html
-Hitfile:
Kod:
http://hitfile.net/HuASzcD
-Torrent:
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]