Transfer çalışmalarını sürdüren Ankaragücü, Brezilyalı golcü Betinho'nun ardından 4 futbolcuyla daha anlaşmaya vardı. Başkent ekibinin Barbaros Barut, Metin Hartamacı, Ozan İpek ve Edim Demir ile anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Ankaragücü futbolcu anlaştı!

Daha önce Manisaspor'dan Burak Özsaraç ve Kayseri Erciyesspor'dan Yusuf Soysal'ı renklerine bağlayan ankaragücü transferde atağa kalkıyor.

Başkent temsilcisi daha önce prensip anlaşmasına vardığı 21 yaşındaki Brezilyalı golcü Betinho'dan sonra 4 oyuncuyla daha anlaşmaya vardı. Ankaragücü'nün, daha öncede transferi için girişimlerde bulunduğu Kasımpaşa'nın 24 yaşındaki ön liberosu Barbaros Barut, İstanbulspor'dan 25 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Metin Hartamacı, Kahramanmaraşspor'dan 22 yaşındaki sol kanat oyuncusu Ozan İpek ve İskenderun Demir Çelikspor'dan 23 yaşındaki golcü Edim Demir ile anlaşmaya vardığı öğrenildi.

2010 yılında 100. yılını kutlayacak olan Ankaragücü'nün 100. yıl kadrosunu oluşturmayı hedeflediği ve bu doğrultuda genç futbolcuları kadrosuna kattığı bildirildi.