Aşkın ikinci Yarısı

Ikinci Yarısı
Ülke: ABD , Türkiye
Yıl: 2009
Katagori Dram
Yönetmen: Mehmet Aslantuğ
Görüntü Yönetmeni Ahmet Volkan Kocatürk
Oyuncular: Mehmet Aslantuğ , Arzum Onan , Tarık Ünlüoğlu , Sanem Fidan
Gösterim Tarihi 8 Ekim 2010
Süre: 93 Dakika

Konusu:

Aşkın Ikinci Yarısı Filmi,
Bu yılın en duygusal filmi olarak lanse edilen 'Aşkın İkinci Yarısı' adlı sinema filmi 2 Ekim'de vizyona girecek. Mehmet Aslantuğ'un yazıp yönettiği ve başrollerini eşi Arzum Onan'la paylaştığı fim, yıllar sonra yeniden biraraya gelen, birbirlerine çok aşık iki eski sevgilinin hikayesini beyazperdeye taşıyor.
Sabah gazetesinin haberine göre; filmde Aslantuğ, amansız bir hastalığa yakalanan ve yaşamının geri kalan kısmını bir sahil kasabasında geçiren duygusal bir adamı canlandırıyor. Arzum Onan da New York'tan eski sevgilisinin bütün hayatını etkileyecek büyük bir sürprizle geri dönen eski sevgiliyi oynuyor.
Altı haftada tamamlanan, yaklaşık 2 milyon dolara mal olan ve birikiminin neredeyse tamamını bu projeye yatıran Aslantuğ; filmin ismini önce 'Son Cemre' olarak belirlemişti. Ünlü oyuncu film tamamlandıktan sonra hikayeyi en doğru anlatan ismin 'Aşkın İkinci Yarısı' olduğuna karar verdi. Şu sıralar 'Hanım Ağa' adlı dizinin hazırlıklarıyla da uğraşan Aslantuğ'un bu senaryoyu, eşi Arzum Onan'ın bir dönem geçirdiği kanser rahatsızlığından etkilenerek yazdığı düşünülüyor.