"Sizi Seviyorum", bulunduğu durumun ve yaşadığı ilişkinin kıymetini bilmeyen bir adama kadınlar tarafından verilen eğlenceli bir dersin hikayesi.

Çapkın bir adam olan Erkut, sevgilisi tatildeyken onu bir başkası ile aldatmaktadır. Kız arkadaşı Eda´nın eve erken dönmesi Erkut´u yakalamasına sebep olur. Eda Erkut´a hala aşıktır ve ona sorar; Neden? Erkut´un açıklaması ise çok cüretkardır; "Biz erkekler böyleyiz, hep aynı kadın hep aynı ilişki sıkılıyoruz, seni seviyorum ama bu durum bu gerçeği değiştirmiyor" diye karşılık verir. Eda yıkılmıştır, bir taraftan Erkut´tan vazgeçmek istememekte diğer taraftan ise böyle yaşamak istememektedir. Onu terk eder.

Eda durumu arkadaşı Aylaya açtığında Ayla´nın aklına tek gelen intikamdır. Erkut tıpış tıpış geri dönmelidir. Bunun için daha önceden kendisine tavsiye edilen bir fal Seviyorum (2009)´de çalışan Hatice´yi bulur. Hatice bir çözüm bulacağını söyler. Sonrasında Eda eve döner. Erkut şaşırmıştır. Ama keyiflenir, sevgilisi kendisinden vazgeçmemiştir.

Erkut´un arkadaşı Gökhan kadının intikam almak için dönmüş olabileceğini ve Erkut´un bir yerlerini keseceğini düşünür. Erkut´u da bu konuda telaşlandırır, hatta gece uyumamaya çalışır ama yine de dayanamayıp uyur. Ertesi sabah keyifle kalkar. Her yeri sağlamdır ama yan tarafa döndüğünde şok bir manzara ile karşılaşır. Eda´nın yerinde bir başkası yatmakta ve Eda olduğunu iddia etmektedir ve Erkut hakkında her şeyi biliyordur. Erkut nasıl bir belayla karşı karşıya olduğunu anlayamaz ama başına gelecekler henüz yeni başlıyordur...[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]