Syndicate Torrent [SKIDROW]
Syndicate Full torrent [SKIDROW]

___________________________________________

Orjinal İsim: Syndicate
Platform: PC-Microsoft Windows
Yayın Versiyonu: SKIDROW
Crack: Mevcut
Tür: FPS
Dil: İngilizce
Format: ISO
Yapımcı: Starbreeze AB
Dağıtımcı: Electronic Arts
Çıkış Tarihi: 25.02.2012
Boyut: 6.49 GB
___________________________________________


Syndicate Torrent [SKIDROW]

OYUN BiLGiSi
Syndicate, 2017 yılında dünyanın en büyük şirket birleşmesinden oluşan Eurocorp firması, 2025 yılında DART isimli çipi piyasaya sürüyor. Bu çip insanların beyinlerine yerleştiriliyor ve bu çiple birlikte insanlar geniş bir veritabanına ulaşabilirlerken aynı zamanda çoğu elektronik cihazı da kullanılamaz hale getirebiliyorlar. Bu çip yüzünden dünya artık hükümetlerin değil, mega-şirketlerin yönetimi altında. Bu mega-şirketlere de "Syndicate" adı veriliyor. Syndicate'ler arasında endüstriyel hırsızlık bir düzen haline gelmiş durumda ve şirketler bunun için biyomühendislikle geliştirilen ve çipleri kullanmayı bilen ajanlar kullanıyorlar. Biz de bu ajanlardan biriyiz.

Oyunumuz 2069 yılında geçiyor ve Eurocorp'un prototip çipi DART 6'yı kullanan son ajanı olan Miles Kilo'yu yönetiyoruz. Ajanımızın kullandığı DART 6 çipinin değişik özellikleri mevcut. DART 6'yı aktif hale getirdiğimizde çevremizde olan biteni, dijital bir arayüzden görüyoruz. Düşmanlarımızı daha kolay görüyor ve ağır çekimde altedebiliyoruz. Ancak bu arayüzü kısa süreli kullanabiliyorsunuz. Tekrardan dolması için beklemek gerekiyor. Bununla birlikte düşmanlarımıza karşı kullanabileceğimiz üç farklı özelliğimiz de bulunuyor. Bunlar Suicide, Backfire ve Persuade. Suicide özelliğiyle düşmanın çipini kendini öldürmesi ve yakın çevresine zarar vermesi için kullanabiliyoruz. Kalabalık düşmanları toplu halde yoketmek için birebir. Backfire ise düşmanın elindeki silaha elektrik veriyor ve rakibinizin yere düşmesine neden oluyor. Geçici bir süreliğine etkisiz hale geliyor. Persuade ise düşmanınızın sizin tarafınızda savaşmasını sağlıyor.

Oynanış oldukça hızlı. Aksiyon bir an bile durmak bilmiyor. Zaten "bossfight" olarak nitelendirebileceğimiz savaşlar da diğer FPS'lere göre daha dinamik gelişiyor. Hızla koşmanız, yukarıdan düşen yedek cephaneleri toplamanız, gerektiği zaman saklanıp gerektiği zaman ateş etmeniz gerekiyor. Düşmanların yapay zekası fena değil. En azından sırayla size ateş etmiyorlar. Siz ateş ettiğinizde saklanıp sizin boş anınızı yakalamaya çalışıyorlar. Bu açıdan en azından diğer FPS'lerdeki yapay zekalardan daha mantıklılar...


EKRAN GÖRÜNTÜLERi
Syndicate Torrent [SKIDROW]


OYUN ViDEOSU

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]MiNiMUM SiSTEM GEREKSiNiMLERi
Sistem: Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci: Dual Core 2GHz Intel or 2.8GHz AMD
RAM: 2 GB
Hard Disk: 10 GB
Video Card: Nvidia GeForce GTX260 1 GB, ATI Radeon HD4850 ??1GB


DOWNLOAD
TURBOBiT

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


UPLOADED

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]