DNK Müzikten amatörlere Fırsat
Dnk Müzik Yapım Prodüksiyon Şirketi, Naci Eray önderliğinde 2012 yılında kurulmuş, amatör ve profesyonel söz yazarı bestekar ve ses sanatçılarına müzik dünyasının kapılarını ardına kadar açmak için çalışmalarını sürdüren bir Müzik Bilgi Danışma Merkezi, bir Müzik Hastanesidir.

Yetenekli Sesler için "Ses Sizden , Beste - Söz - Klip - Tanıtım DNK Müzik'den" kampanyasını düzenleyen DNK Müzik, geleceğin yorumcularına en uygun şartlarda albüm ve single çıkarma şansı tanıyor.

Bestekar, Söz yazarı ve Aranjörler için de Üyelik Sistemi ile, Bestelerini ve Eserlerini hem geliştirmek hem de bu eserleri pazarlama konusunda bağlantılarını sağlıyor.

Ayrıca müzisyenlerin eserlerini koruma altına alabilmesi için ilk 1.000 kişiyeÜcretsiz Eser Tasdiki (Zaman Damgası Hizmeti) ve Müzik Bilgi Danışma Hizmeti Sunmakta. Bu hizmetten yararlanmak için sitedeki başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Daha fazla bilgi için Lütfen dnkmuzik.com.tr DNK Müzik Prodüksiyon Yapım | Müzik Bilgi Danışma Merkezi adresini ziyaret ediniz.[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]