MP3 Toolkit Full İndir
MP3 Toolkit , MP3 dosyalarını daha kolay kullanmak isteyen kullanıcılar için MP3 dönüştürücü, CD riperi, etiket editörü, MP3 kesici, MP3 birleştirme ve MP3 kaydedici içerir.

Standart MP3 formatının yanı sıra, “MP3 Toolkit”, WMA, WMV, MP4, WAV, OGG, FLV, MOV, M4P, M4A ve daha fazlası gibi popüler ses ve video formatlarının çoğunu, FLAC ve APE gibi yüksek kaliteli sesleri de destekler. MP3 Araç kiti ile MP3'leri dönüştürebilir, kesebilir, birleştirebilir, kopyalayabilir ve kaydedebilirsiniz.

Mobil cihazların sesini dönüştürmek, zil sesleri yapmak, etiket bilgilerini düzeltmek, Ses CD'sini kopyalamak, ses kaydetmek veya ses parçalarını bir MP3 dosyasına tamamlamak için MP3 Araç Takımı'nı kullanabilirsiniz.

MP3 Toolkit Full Özellikleri

Mp3 dönüştürücü
Ses dosyası formatlarını standart MP3 sesleri ile WMA, WAV, OGG, AAC ve daha fazlası arasında dönüştürebilirsiniz. Ayrıca ses akışını MP4, FLV, AVI vb. Popüler video formatlarından çıkarabilir.

MP3 Ripper CD'si
Ses CD'si, doğrudan kullanmak için kopyalanamayan ses parçaları (.cda) dosyaları içerir. CD’den MP3’e Ripper, ortak oyuncular için CD’den MP3’e, WMA’ya, APE’ye veya WAV’ya gelen sesleri kopyalamanıza yardımcı olur.

MP3 Etiket Düzenleyici
Bu program ile MP3 modunda bilgileri toplu halde düzenleyebilirsiniz. Tüm ID3v1 ve ID3v2 sürümlerini destekler. Ayrıca, editör albüm fotoğraflarını ve şarkı sözlerini düzenlemenizi sağlar.

MP3 Birleşmesi
Birleştirmek için bazı serin ses parçaları var mı? MP3 Birleşme, birçok FLAC, MP3, OGG ve WAV ses dosyalarınızı birleştirebilir ve tek bir ses dosyasına birleştirebilir.

MP3 Kesici
Zil sesleri yapmak için MP3 Cutter'ı kullanmak iyi bir seçimdir. Bir şarkıdan belirli bir zamandaki ses parçasını kesebilir. Ayrıca bir video dosyasından veya bir filmden gelen müziğin bir bölümünü kesme özelliğine de sahiptir.

MP3 Kaydedici
Mikrofonunuzdaki herhangi bir sesi doğrudan standart MP3 formatına kaydetmenizi ve uzunluk sınırlaması olmadan kaydetmenizi sağlar. Ses kartınız analogu destekliyorsa, akış sesini de kaydedebilirsiniz.

Toolkit v1.3.4 (Portable)

link

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


alıntıdır