Adapter video, ses ve resim dosyaları arasında dönüşüm yapabilen ve dönüştürme işlemi için kalite ayarlaması yapabilen ücretsiz bir yazılımdır. adapter çoklu dosya dönüştürme desteği ile çoklu olarak dönüşüm yapabilen program ayrıca internet adresind
  • Adapter

Adapter video, ses ve resim dosyaları arasında dönüşüm yapabilen ve dönüştürme işlemi için kalite ayarlaması yapabilen ücretsiz bir yazılımdır. Adapter çoklu dosya dönüştürme desteği ile çoklu olarak dönüşüm yapabilen program ayrıca internet adresinden video/ses veya resim dosyası alarak dönüştürebilmektedir.

Adapter video ve ses dosyaları için öntanımlı dönüştürme türlerini kullanabilir. Cep telefonu, mp3/mp4 çalar gibi cizahlar için hazır ayarlamaları bulunmaktadır.

Adapter ile neler yapabilirsiniz?

Adapter Popüler video dosya türleri arasında (avi, dv, flv, gif, mov, mp4, m4a, 3gp, 3g2, mpeg, wav, rm, ...) dönüşüm yapabilir.

Adapter Video dosyalarını iPhone, iPod, PSP, Blackberry uyumlu video dosya türlerine dönüştürebilir. Bunun için öntanımlı ayarlamaları kullanabilirsiniz.

Adapter Video, ses ve resim dosya türleri arasında dönüşüm yapabilir. Dönüşüm yapabildiği dosya türlerinden bazıları şunlardır; 3g2, 3gp, 4xm, RoQ, ac3, alaw, asf, asf_stream, au, audio_dice, avi, crc, daud, dc1394, s, dv, dv1394, dvd, ea, ffm, film_cpk, flic, flv, gif, h261, h263, h264, idcin, image, image2, image2pipe, imagepipe, ipmovie, m4v, matroska, mjpeg, mmf, mov, mov, mp4, m4a, 3gp, 3g2, mp2, mp3, mp4, mpeg, mpeg1video, mpeg2video, mpegts, mpegvideo, mpjpeg, mulaw, nsv, null, nut, ogg, psp, psxstr, rawvideo, redir, rm, rtp, rtsp, s16be, s16le, s8, sdp, shn, sol, svcd, swf, u16be, u16le, u8, vcd, video4linux, vmd, vob, wav, wc3movie, wsaud, wsvqa, yuv4mpegpipe, ...

Adapter Medya dosyalarını iPod, iPhone ve iTunes'a kolay bir şekilde program içerisinden aktarabilirsiniz.

Adapter Dosyaların dönüştürme ilerlemesini gerçek zamanlı olarak dosyaları oynatarak görüntüleyebilir.

Adapter Medya dosyalarını program içerisinden oynatabilir ve dönüştürme öncesi ve sonrası hallerini görüntüleyebilirsiniz.

Adapter Video, resim ve ses dosyaları için dönüştürme ayarlarını detaylı olarak yaparak, kalite ayarlaması yapabilirsiniz.

Adapter Sürükle bırak desteği ile kolay bir şekilde dosya ekleyebileceğiniz programda ayrıca internet adresi girerekte dosya ekleyebilirsiniz.

Adapter Program otomatik güncellemeştirme desteği ile kendini güncelleyebilmektedir.

Adapter Video paylaşım sitelerinden video indirme özelliği sayesinden bilgisayarınıza innDireceğiniz flv video dosyalarını farklı dosya türlerine dönüştürebilirsiniz.

Diğer özellikleri:
Adapter Detaylı dosya özelliklerini görüntüler
Adapter Video dosyalarından anlık görüntü yakalayarak resim dosyası olarak kaydeder
Adapter Varsayılan kaydetme klasörlerini belirleme
Adapter Video ve ses dosyalarını keserek kaydedebilir

Ekran Görüntüleri:

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Video Dönüştürme

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Detaylı Video Ayarlama

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Resim Dönüştürme

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Ses Dönüştürme

Bu konuda gizli içerik mevcuttur!Hemen alt solda "Teşekkür " butonuna bastıktan sonra içeriği görebilirsiniz yada Konuyu cevapladıktan sonra sayfanizi yenileyebilirsiniz.