IObit Uninstaller 9 RC (v9.0.1.23) Çok Dilli

IObit Uninstaller 9 mükemmel bir yazılım kaldırma aracıdır. Gereksiz programları, Windows uygulamalarını, Evrensel Windows Platformu (UWP) uygulamalarını, kötü amaçlı yazılımları veya Reklam eklentilerini kaldırmak için kolay ve güvenli bir yol sağlar, size temiz bir PC ve güvenli ve pürüzsüz bir çevrimiçi sörf deneyimi sunar.

IObit Uninstaller 9'da birçok yeni ve güçlü özellik uygulanmıştır. Yeni Kurulum Monitörü program kurulumunu gerçek zamanlı olarak izler ve program kurulumu sırasında oluşturulan tüm dosyaları ve kayıt defteri girdilerini kaydeder. Böylece, kullanıcılar artık programa ihtiyaç duyulmadığında bir programı tamamen kaldırabilirler. Yeni Yazılım Sağlığı, yüklü tüm yazılımların mükemmel çalışmasını sağlamak için optimize edilmesine yardımcı olur. Dahası, kullanıcılar artık doğrudan Windows uygulamaları için derecelendirmeleri kontrol edebilir ve bu da uygulamaları daha iyi anlamalarına ve kullanıp kullanmamaya karar vermelerine yardımcı olur.

Ayrıca, IObit Uninstaller 9’da pek çok gelişme var. Bu, kullanıcıların tüm istenmeyen paket yazılımlarını daha rahat ve hızlı bir şekilde kaldırmalarını sağlar. Gelişmiş tarama motoru ve büyük ölçüde genişletilmiş veritabanıyla, IObit Uninstaller 9 daha inatçı programları ve kötü niyetli / reklam eklentilerini kaldırabilir ve kalanların hiçbiri olmadığı gibi bilgisayardan tamamen kaldırılmasını sağlayabilir. Ayrıca, daha fazla depolama alanı boşaltmak için yönetici olmayan hesaplar altındaki Windows uygulamalarının ve Windows 10'daki en son UWP uygulamalarının kaldırılmasını da destekler. Daha ne,

Özetle, IObit Uninstaller 9, yazılımı, paket yazılımı, tarayıcı uzantılarını ve Windows uygulamalarını birlikte kaldırmak için güvenebileceğiniz bir hepsi bir arada kaldırma yardımcı programıdır.

IObit Uninstaller 9 RC'deki yenilikler:
Daha sezgisel bir arayüz ve daha kolay kullanım için + Optimize Edilmiş Monitör.
+ Daha fazla kaldırma kalıntısı tespit etmek ve silmek için Gelişmiş Yazılım Sağlığı.
+ Geliştirilmiş Dosya Parçalayıcı, dosyaları daha hızlı ve daha iyi parçalamak için.
+ IObit Uninstaller'ın kurulumunu hızlandırdı.
+ Beyaz ten eklendi.
+ Desteklenen 34 dil.

Download :
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


Download : iobit-uninstaller-9-rc-v9-0-1-23-serial-full.266/

şifre.megatroon.org

alıntıdır