Shadow Security Scanner v7.153
Shadow security scanner v7.153 Build 294
Boyut: 15 MB

Bu hi -tech yazılım ( ağ güvenlik açığı tarayıcı yeni nesil ) büyük oranda 20. yüzyılda yapılan ve yeni binyılda ön saflarda kalır ! Shadow Security Scanner (ağ güvenlik açığı tarayıcı) pazar sektöründe , birçok ünlü markanın daha iyi performans en hızlı isim - ve en iyi performansı - güvenlik tarayıcısıdır kazanmıştır.
Shadow Security Scanner güvenlik sisteminin delikleri geniş bir aralık güvenli, hızlı ve güvenilir algılama sağlamak için geliştirilmiştir. sistemi, veri toplanan Shadow Security Scanner analizleri tarama tamamladıktan sonra , güvenlik açıklarını ve server ayar seçenekleri olası hataları bulur ve sorunun çözüm yollarını önerir.

Shadow Security Scanner benzersiz bir sistem güvenliği analizi algoritması patentli " entelektüel çekirdek " dayalı çalışmaktadır. Shadow Security Scanner böyle bir hızda tarama ve böyle bir hassasiyetle böylece profesyonel IT güvenlik hizmetleri ve bilgisayar korsanlarına ile rekabet edebilmek için , şebeke girmeye çalışırken sistem gerçekleştirir.

yerli Windows platformu üzerinde çalışan Shadow Security Scanner ayrıca sunucuları hemen her platformda inşa başarıyla Unix, Linux , FreeBSD, OpenBSD , Net BSD, Solaris ihlalleri açığa tarar ve tabii ki Windows 95/98/ME/NT/2000 / XP / .NET . Kendine özgü mimarisi nedeniyle, Shadow Security Scanner dünyanın tek güvenlik tarayıcısıdır CISCO , HP ve diğer ağ donanımları ile faylar tespit edebilmektedir . Ayrıca sadece ticari tarayıcı sistem başına 2.000 'den fazla denetim izleme yeteneğine sahiptir.

Şu anda, aşağıdaki anahtarı hizmetleri desteklenir: FTP, SSH , Telnet , SMTP, DNS , Parmak , HTTP, POP3 , IMAP, NetBIOS , NFS , NNTP , SNMP, Kalamar ( Shadow Security Scanner sadece tarayıcı proxy sunucuları denetim için - diğer tarayıcılar sadece ) portları durumu doğrulamak , LDAP ( Shadow Security Scanner sadece tarayıcı LDAP sunucusu denetim için - diğer tarayıcıları liman doğrulama onların eylemleri sınırı ) , HTTPS, SSL, TCP / IP , UDP ve sicil hizmetleri. tam (ActiveX tabanlı) açık mimarisi VC , C Builder ya da Delphi bilgi ile herhangi bir profesyonel nedeniyle kolayca Tarayıcı yeteneklerini genişletebilir. ActiveX teknolojisi aynı zamanda sistem yöneticilerinin hemen her ActiveX ürün destekleme içine Security Scanner integrateShadow sağlar.

Ağ güvenlik açığı tarayıcı çekirdek doğrudan erişim sağlar gibi, ayrıntılı bilgi için API belgelerine bakın ) ya da tam kontrol toShadow Security Scanner kazanmak özellikleri ve işlevleri değiştirmek için API ( kullanabilir.

, Profesyonel bir programcı değil Being ama bilgisayar ağları bazı temel bilgilere sahip ve doğrudan Emniyet- Lab temas veya BaseSDK sihirbazını kullanmak yeni bir güvenlik açığı bulundu sahip : yeni denetim yaratılış tüm süreç boyunca size yol gösterecektir. BaseSDK da yeni denetim türlerinden fazla % 95 ekleriz.

Kurallar ve Ayarlar Editor temel kullanıcıların sadece diğer hizmetler tarama zaman ve kaynak kaybetmeden istenen liman ve hizmetler tarama istekli olacaktır. Esnek tuning sistem yöneticileri kaliteli tarama taviz vermeden tarama hızı optimize edilmiş ağ yarar yapmak derinliği ve diğer tarama seçeneklerine yönetmenizi sağlar.

Aynı anda birden çok ağ işlevi tarama (en fazla 10 seans başına hosts ) da genel hızını artırmak için eklenmiştir.

Tarayıcı endişeleri ayrıntılı sadece geleneksel HTML formatında log (ki mevcut % 99 diğer tarayıcılar) , hem de XML, PDF, RTF ve CHM ( HTML derlendiği ) formatlarında tarama oturumu kaydetme olasılığını bir diğer benzersiz özelliği .

Download:


Shadow Security Scanner v7.153


[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Bu konuda gizli içerik mevcuttur!Hemen alt solda "Teşekkür " butonuna bastıktan sonra içeriği görebilirsiniz yada Konuyu cevapladıktan sonra sayfanizi yenileyebilirsiniz.

ALINTIShadow Security Scanner v7.153