Simulator

::. Oyun İçi Görüntüler .::
Simulator
Simulator
Simulator
Simulator

::. Oyun Hakkında .::
Euro Truck simulator 2 merakla beklenen Euro Truck devam oyunudur. Yeni oyunla birlikte daha gelişmiş grafikler ve daha geniş bir yol haritası bizleri bekliyor. Avrupa'nın karayollarında tırlarımızla seyahat edebileceğiz.

Piyasada birçok kamyon ve tır simülasyon oyunu bulunmasına rağmen ETS aralarında en çok sevilenlerdendir. Bu nedenledir ki firma yetkilileri oyunculara yepyeni bir Euro Truck deneyimi yaşatabilmek için oyunun ikincisini hazırlamışlar. Scania, Renault ve MAN gibi birçok şirkete ait kamyonlar lisanslı olarak oyunda yerini almakta. Oyun içerisinde istediğiniz şekilde özelleştirmeler yaparak kamyon ve tırlarınız da performans artışı sağlayabilirsiniz.
İngiltere, Belçika, İtalya, Hollanda ve Polonya'nın da aralarında bulunduğu 60 tane şehir Euro Truck Simulator 2 de yerini almaktadır. Sizin oyun içerisindeki görevinizin kıtalar arası sevkiyatları zamanında yapan bir nakliye şirketi inşa etmektir.

Euro Truck Simulator 2 gördüğümüz kadarıyla şu an için piyasada ki en iyi grafiklere sahip kamyon simülasyon oyunu diyebiliriz. Özellikle kamyon simülasyonu oyunlarını seven oyuncular için tavsiye ediyoruz.


::. Sistem Gereksinimleri .::
? İşletim Sistemi: Windows XP (SP3)/Vista/7
? Çift çekirdekli 2.4 GHz işlemci
? 2 GB sistem belleiği
? 256 MB bellekli ekran kartı (GeForce 7600 GT-sınıfı eşdeğer veya üstü kart)
? 1.5 GB boş disk alanı


Not: Oyun Türkçe'dir.

::.İndirme Linki .::


[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]