Edition [PROPHET]
Rig n Roll GOLD edition Full PC [PROPHET]

___________________________________________

Orjinal İsim: Rig'n'Roll: GOLD Edition
Platform: PC-Microsoft Windows
Yayın Versiyonu: PROPHET
Crack: Mevcut
Tür: Simülatör
Dil: İngilizce
Format: ISO
Yapımcı: Softlab, 1C Software
Dağıtımcı: Black Lime
Çıkış Tarihi: 07.09.2012
Boyut: 5.01 GB
Part Boyutu: 3 GB
Part Sayısı: 2
___________________________________________


OYUN BiLGiSi
Rig n Roll GOLD Edition, oyunun grafikleri zaten çok muazzam. Efektler de ayrı bir tad katıyor. Hele bir yağmur efekti var, sormayın gitsin. Yağmur yağarken gerçekten yağmurlu havada araç kullananlar bilir gerçekten zor olabiliyor. SCS oyunlarında camlar ıslanıyor fakat silecek çalıştırmadan çok net bir şekilde gidilebiliyordu. Evet R'NR'da da gidiliyor ama fazla sürmeden görüşünüz iyice kapanıyor.

Tırların kabinleri 3B modellenmiş. Bu demek oluyor ki kabin içinde istediğiniz gibi kamerayı çevirebiliyorsunuz. Sadece o da değil, şoför de güzel modellenmiş. Vites değiştirmesi, ayağını gazdan kesmesi, direksiyonu tutması hepsi müthiş olmuş. Yani vitesi tutup değiştirmesi v.b hepsi var. Göstergelerin hepsi çalışıyor. Hem de içeride nereden bakarsanız bakın hepsi düzgün bir şekilde görülüyor.

Polislere yakalandığınız zaman tırınız pat diye durup cezayı görmüyorsunuz. Araya video giriyor. Bizim elemanın yakalanması filan.

Sonra tırınıza geliştirme yapacağınız zaman garaja çekiyorsunuz. Eleman tırdan iniyor ve içerideki adamla konuşuyor istediklerini söylüyor filan. Sonra tırınızın görünümüne geçiyorsunuz ( Monitörden) ve istediklerinizi yapıyorsunuz.

Kaza efektleri zaten müthiş. GTA IV ile yarışır. Hem de iç kameradan da görülebiliyor. Yani iç dış bağımsız değil. Ön camın üstündeki güneşlik kırıldı, sarktı, iç kameradan görebiliyorsunuz. Ön camın önüne sarkıyor. Camlar çatladığı zaman iç kameradan görebiliyorsunuz yine. Eğer tekerleği sert bir şekilde (yaklaşık 30-40 ile) kaldırıma vurursanız rot başlarını ve dingili dağıtma ihtimaliniz var. Kapanlara tersten girmeye kalkarsanız, lastiğinizi kaybedersiniz. Bu gibi detaylar oyuna ayrı bir tad vermiş.EKRAN GÖRÜNTÜLERi
Edition [PROPHET]


OYUN ViDEOSU

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]MiNiMUM SiSTEM GEREKSiNiMLERi
Sistem: Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 GHz
RAM: 1 GB
Hard Disk: 10 GB
Video Card: DirectX 9.0-compatible, nVidia GeForce 5700 veya ATI RADEON X800, 128 MB RAM


DOWNLOAD
TURBOBiT

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


UPLOADED

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


HUGEFiLES

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]