Football [RELOADED]
Lords Of football Full PC [RELOADED]

___________________________________________

Orjinal İsim: Lords Of Football
Platform: PC-Microsoft Windows
Yayın Versiyonu: RELOADED
Crack: Mevcut
Tür: Simülatör
Dil: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca (Multi 5)
Format: ISO
Yapımcı: Geniaware
Dağıtımcı: Geniaware
Çıkış Tarihi: 05.04.2013
Boyut: 2.27 Gb
Part Sayısı: 1
___________________________________________


OYUN BiLGiSi
Lords of Football, ilginç bir tarza sahip olan bir oyun. Öncelikle oyuna başladığınızda nelerle karşılaşacağınızdan bahsedelim. Oyunda Avrupa'nın önde gelen futbol ülkelerinden İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya ve Almanya'nın 1 ve 2. liglerinden bir takım seçiyorsunuz. Maalesef aynı PES serisinin eski halinde olduğu gibi takımların isim lisansları alınmadığı için Chelsea yerine London Blues gibi takımlarla oynamak durumundayız. Buna rağmen seçtiğiniz takımın ismini, logosunu ve formasını kişiselleştirme şansımız var. Takımlardaki futbolcuların da gerçektekilerle herhangi bir benzerlikleri bulunmuyor.

Takımınızı seçtikten sonra karşınıza 3D bir şehir görüntüsü geliyor. Şehrin yarısı spor tesislerini barındırıyorken, geri kalan yarısında kumarhane, bar, radyo istasyonu, hayran kulübü ve disko gibi eğlence mekânları bulunuyor. Oyunun dengesi de haritada göründüğü gibi ilerliyor. Fakat sıramızdan şaşmayalım. Sezon gece-gündüz döngüsüyle ilerliyor. Gündüzleri oyuncularınızı çalıştırırken, geceleri ise onların morallerini üst seviyede tutmaya çalışmanız gerekiyor. Maç günlerinde ise taktik ve formasyon özelliklerini belirlemeniz yetiyor. Maç sırasında oyunculara bireysel emirler de verebiliyorsunuz.

Gündüzleri oyuncularınızı çalıştırabileceğiniz farklı aktiviteler bulunuyor. Örneğin vücutlarını forma sokmak için spor salonu, taktik ve teknik çalışma için futbol sahası, koşular yapmaları için sahanın etrafındaki parkur gibi çeşitli alanlar mevcut. Oyuncularınızı fare imleciyle toplayıp istediğiniz birine bırakarak onların çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. Yoğun bir çalışma temposunun ardından resmi çalışma saatleri bittikten sonra, oyuncularınızın moral depolamaları için şehirdeki mekanlara gönderebiliyorsunuz. Her oyuncunun farklı bir karakteri bulunuyor. Bir oyuncu egosunu tatmin etmeye yönelik bir karakter sergilerken, diğer bir oyuncu ise çapkınlık peşinde koşabiliyor. Bu yüzden ilk oyuncuyu radyo istasyonuna veya takımın fan kulübüne göndermeniz gerekirken, diğerini şehrin barında kadınlarla oynaşmaya bırakmanız gerekebiliyor. FIFA'da, PES'te, Football Manager'da göremeyeceğiniz olaylar Lords of Football'da gelişebiliyor. Örneğin futbolcularınız arasında kavgalar çıkabiliyor. Ya da alkol bağımlısı olan oyuncunuzu terapiye gönderebiliyorsunuz. İtalyan geliştirici Geniaware, haliyle ne bir FIFA ne de bir PES yapabilmiş. Ancak animasyonlar ve görsellik tatmin edici seviyede. Özellikle futbolcuların futbol dışında yaptıkları işler sırasındaki hareketler başarılı olarak oyuna aktarılmış.Şehir tasarımı oldukça güzel. Kumarhane, bar, radyo vb. yerler oldukça güzel tasarlanmış. Oyunun espritüel yapısını destekleyecek şekilde çeşitlilik sağlanmış.Uzun lafın kısası Lords of Football, artık alıştığımız futbol ve menejerlik oyunlarını garip bir potada eritip, karşımıza daha önce hiç görmediğimiz tarzda bir oyun getiriyor.


EKRAN GÖRÜNTÜLERi
Football [RELOADED]


OYUN ViDEOSU

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]MiNiMUM SiSTEM GEREKSiNiMLERi
Sistem: Windows Vista / 7 / 8
İşlemci: Core 2 Duo E6550
RAM: 3 GB
Hard Disk: 9 GB
Video Card: nVidia GeForce 9400 1Gb / Amd Radeon HD 4550 1 Gb


DOWNLOAD
TURBOBiT

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


UPLOADED

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


HUGEFiLES

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


KEEPLINKS

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]