exTReme İyileştirme Paketi Güncellemesi
İndirme Linkleri:
Açıklama:
T.S.C extreme 1.5 güncellemesi İyileştirme Paketi
**Stadyum hataları giderildi.

** TT Arena stadyum atma hatası giderildi.

**TT Arena Reklam Panoları karışıklığı hatası giderildi.

**İzmir Alsancak Stadyumu eklendi (Editten)

**BJK, FB, TS Stadları güncellendi ve stadların yepyeni pankartları, kale fileleri, köşe bayrakları eklendi. Çimleri güncellendi.

**Son dakika transferleri ve tüm gözden kaçan transferler yapıldı.

**Bundesliga da Bochum yerine Gladbach eklendi. Tüm forma, logo ve kadrosu ayarlandı.
Tüm linkler birbiri ile uyumludur.

Bu konuda gizli içerik mevcuttur!Hemen alt solda "Teşekkür " butonuna bastıktan sonra içeriği görebilirsiniz yada Konuyu cevapladıktan sonra sayfanizi yenileyebilirsiniz.
Bu konuda gizli içerik mevcuttur!Hemen alt solda "Teşekkür " butonuna bastıktan sonra içeriği görebilirsiniz yada Konuyu cevapladıktan sonra sayfanizi yenileyebilirsiniz.

KURULUM AÇIKLAMASI


DİKKATLİCE OKUYUNUZ !


**"C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\tscserver\tscserver\img" içerisindeki "dt07.img" isimli klasörü tamamen bilgisayarınızdan siliniz.

** 1.5 İyileştirme paketi klasörü içerisinde bulunan "dt07.img" isimli dosyayı rardan çıkardıktan sonra, içerisinden çıkan "dt07.img" isimli klasörü "C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\tscserver\tscserver\img" içerisine atınız.

**GDB isimli rar dosyasını çıkardıktan sonra rar içerisinden çıkan "GDB" isimli klasörü "C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\tscserver" içerisine atıp gelen soruya "EVET" diyerek değişimi onaylayınız.

** "EDIT" İsimli rar dosyasını çıkardıktan sonra,rar içerisinden çıkmış olan "EDIT" İsimli klasörü açınız ve içerisinde bulunan her iki dosyayı da "Belgelerim/\KONAMI\TSC exTReme11 Yamasi 2011\save" içerisine atınız.Gelen soruya "EVET" Cevabını vererek değişimi onaylayınız.


Kurulum Tamamlanmıştır.


Özel Teşekkürler sefa_16_61,Venhar Osmani,hacimurat131.