Digital Deluxe
The Next Car Game digital deluxe Edition Full PC 2014 [3DM]

Orjinal İsim: The Next Car Game: Digital Deluxe Edition v0.173633 [Pre-Alpha]
Platform: Microsoft Windows
Yayın Versiyonu: 3DM
Crack: Mevcut
Tür: Yarış
Dil: İngilizce
Format: ISO
Yapımcı: Bugbear
Dağıtımcı: Bugbear
Çıkış Tarihi: 2014
Boyut: 1.97 GB
Part Sayısı: 1


OYUN BiLGiSi
Next Car Game'in eğlence sunumunun temel taşı fizik motoru ve gerçekten çok başarılı. İlk virajlarda 24 aracın yaşadığı kaos inanılmaz! Parçalanan arabaların etrafa bıraktığı döküntüler başımıza bela olmaya devam edecek. Arabalardan ve pist kenarındaki lastikler, çitler, tabelalardan dökülen parçaların hacmi kaybolmuyor ve yarışlar esnasında arabamızın dengesini bozmaya devam ediyor. Yol kenarında dev tabelaların devrilmesi eğlenceli olabilir, fakat sonraki turlarda dikkat etmemiz gerekli. Beton bloklardan destek alarak dönmek de zor çünkü ultra dayanıklı, parçalanmaz beton bloklar artık yok! Bugbear arabalarla kalmamış, etrafımızdaki her dekorasyonu ufalanabilir yapmış.

Çevre ve araç detaylarına çok önem verilmiş. Araçlardan başlayalım. Araç detayları üst düzeyde tutulmuş. Pistlerde hurda arabalar kullanıyoruz ve parlak tamponda sırıtan pas lekeleri, boyaların kalitesizliği ve araçlara uygulanan bir takım basit metalik yamalar gibi detaylara önem verilmiş. Garajımızda arabaları incelediğimizde ise iç detaylar şaşırtabilir. Sökülen araç göstergelerin altındaki elektrik kabloları ve aracın çıplak kasasındaki metal baskı desenleri görebiliriz.

Araba kontrolü gerektiği gibi ağır. Toprak pistlerde arabanın zor tutunması, rakiplerimizin geçerli sürüş becerisi ile bizleri zorlayabiliyor. Yarışlarda, hız ve doğru fren noktaları ile başarılı olamayabilirsiniz. Rakiplerinizle sürtüşme içersinde olmalısınız. Dengesini bozup ağaçlara doğru yol almasını sağlayabilir, arkadan gelen araçların önüne sürükleyebilirsiniz. Bunu siz yapmazsanız rakipleriniz mutlaka yapacaktır! Yarışlarımız oldukça dikkate dayalı ve heyecanlı.


EKRAN GÖRÜNTÜLERi
Digital Deluxe


OYUN ViDEOSU

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]MiNiMUM SiSTEM GEREKSiNiMLERi
Sistem: Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
RAM: 2 GB
Hard Disk: 2 GB
Video Card: NVIDIA GeForce 8800GT or AMD Radeon HD 3850


DOWNLOAD
TURBOBiT

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


UPLOADED

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]