www.sistemciyiz.net
İnsanlığın kullandığı en büyük nimetlerden birisi olan Teknoloji, aynı şekilde bir ülkenin gelişmişlik seviyesinide göstermektedir. Teknolojik açıdan bilgili insanların yaşadığı ve gelişmiş bir teknolojiye sahip bir ülke Dünya'da her zaman büyük devletler arasında yer almaktadır. Bizim ülkemizde ise teknolojinin ne olduğunu bile bilmeyen bir çok insan bulunmaktadır. Bugünkü yazımızda Türkiye'de bulunan Teknoloji nimetinin neden önemli olduğundan ve ne gibi yararlar sağladığından bahsedeceğiz.

Öğrenmek/Takip Etmek Neden Önemli?

Yüzlerce karmaşık terim içerisinden tüm terimleri ve bir teknolojik cihazın görevlerini bilen bir insanın veya bilmeye gayret eden bir insanın zeka seviyesi her zaman yükseklerde olur. Bu durum, İQ seviyesi düşük olan bir insan için de geçerlidir. Çünkü öğrenme denilen şey gayret edildiği zaman kolayca yapılabilir. İQ seviyesi ne olursa olsun bir kişi bir şeyi öğrenmeye odaklanırsa bunu başarır. Ve böylece o kişi zeka seviyesinin gücünü farkedip, hem kendini geliştirir hem de ülkesine öğrendiği o konu hakkında yarar sağlayabilir. Kısacası demek istediğimiz, günümüz Türk insanları teknolojiyi takip edip bir şeyler öğrenmek yerine, hazır cihazları alıp hiç bir bilgi sahibi olmadan kullanıyorlar. Haliyle buda insanlarımızı tembelliğe itiyor.

Hayatıma Katacağı Yararları Nelerdir?

Eğer bazı teknolojik konularda bilginiz varsa, teknoloji içerikli bir iş ortamında her zaman üst sıralardasınız demektir. Örneğin, bir patron olsaydınız ve şirketiniz teknoloji içerikli olsaydı,
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ile yeni tanışan bir insanımı işe alırdınız?, yoksa
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
olan bir insanı mı? Elbette sistem uzmanı olan bir insanı işe alırdınız.

İşte bu açıdan teknolojiyi her zaman takip etmenizi öneriyoruz.

Nasıl Takip Ederim?

Son zamanlarda özellikle teknoloji bakımından hizmet veren sitelerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Ancak bu sitelerin büyük çoğunluğu kopya içeriklerden oluşmakta.
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ise bu tabuyu yıkarak kendi içeriğini üretiyor.
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Android, İos, Google, Microsoft ve tüm bilişim alanındaki haberleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde müzik bilimi ile ilgili konularda bulunmaktadır.