Web Adresi:
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Sahibi: Gökhan AKSOY
Hosting Sağlayan Firma: Matro
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Gökhan AKSOY
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Özel Yazılım. PHP
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: Site Ukash Resmi Bayii Sitesidir. Ukash Alım, Bozdurma, Kredikartıyla Ukash gibi hizmetler vermektedir.


UCUZ UKASH KARTLARI NEDİR ?

Ukash Kart ön ödemeli bir altyapıyla hizmet veren Uluslararası online para transfer sistemidir. İnternetin yüksek gelişim hızına bağlı olarak yaşanan, internet üzerinden yapılan ticaret hacminin giderek yükselmesi sonucu, online olarak gerçekleştirilen para transfer sistemlerinin de yoğun olarak kullanılmasını ve bu sistemlerin güvenliğinin yüksek derecede önem kazanmasına da sebep olmuştur. Bu sistem ilk defa İngiltere'de yaygınlaşarak günümüz tüm dünya tarafından bilinmekte ve ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır. Ucuz <a title="Ukash" href="http://www.fixukash.com/"><strong>Ukash</strong></a> bilgilerine internet ortamından daha fazla elde edebilirsiniz.

Ucuz <a title="Kredi Kartıyla Ukash Al" href="http://www.fixukash.com/kredi-kartiyla-ukash.html"><strong>Kredi Kartıyla Ukash Al</strong></a> sistemi, ön ödemeli olan alt yapısının sağladığı büyük güvenlik avantajları ve yüksek hızlarda gerçekleştirilebilen para transferleri sebepleriyle, günümüzün en güvenli online para transfer sistemidir. Tüm diğer ödeme sistemlerinde, çeşitli uluslar arası finans yasaları ve kuralları gereği istenmekte olan kişisel veya finansal bilgiler, bu web sitelerinin veri tabanlarında belirli süreler tutulmak zorundadır. Bu ucuz ukash kartlarına sizde sahip olabilirsiniz ve güvenilir bir şekilde kartınızı bozdurabilirsiniz.30.000 üzerinde müşterisi olan bu kartlar ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır.


UCUZ UKASH KARTINA SAHİP OLMAK ÇOK KOLAY

Ukash Kart ön ödemeli bir altyapıyla hizmet veren Uluslararası online para transfer sistemidir. İnternetin yüksek gelişim hızına bağlı olarak yaşanan, internet üzerinden yapılan ticaret hacminin giderek yükselmesi sonucu, online olarak gerçekleştirilen para transfer sistemlerinin de yoğun olarak kullanılmasını ve bu sistemlerin güvenliğinin yüksek derecede önem kazanmasına da sebep olmuştur. Bu sistem ilk defa İngiltere'de yaygınlaşarak günümüz tüm dünya tarafından bilinmekte ve ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır.

Ukash kart ön ödeme sistemi, ön ödemeli olan alt yapısının sağladığı büyük güvenlik avantajları ve yüksek hızlarda gerçekleştirilebilen para transferleri sebepleriyle, günümüzün en güvenli online para transfer sistemidir. Tüm diğer ödeme sistemlerinde, çeşitli uluslar arası finans yasaları ve kuralları gereği istenmekte olan kişisel veya finansal bilgiler, bu web sitelerinin veri tabanlarında belirli süreler tutulmak zorundadır. Bu ucuz ukash kartlarına sizde sahip olabilirsiniz.
Bu durum bu tür özel olması gereken bilgilerin, yetkisiz olan başka kişilerin eline geçmesi için de bir zemin oluşturarak, bu tip özel bilgilerin sürekli olarak risk altında kalmasına da sebep olmaktadır. Günümüzde faaliyet gösteren tüm online para transfer sistemlerinde var olan yüksek kurdan <a title="Ukash Bozdurma" href="http://www.fixukash.com/"><strong>Ukash Bozdurma</strong></a> kartları büyük güvenlik açığını tamamen ortadan kaldıracak bir sistem geliştirmek için, uzun yıllar süren bir araştırma ve geliştirme süreci sonunda bu sistem 2005 yılında kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.
2005 yılından beri aktif hale gelen bu sistem günümüz kullanıcıları arasında giderek yaygınlaşmaktadır. Sizde ucuz ukash kartı satın alabilir, güvenli bir şekilde para transferinizi yapabilirsiniz.