Özellikle bayanlarımız için vazgeçilmez tutkulardan biri haline gelmiştir Alışveriş yapmak. Yolda, alışveriş merkezinde nerde olursalar olsunlar alışveriş yapma tutkusuyla yanmaktadırlar. Bu olay da birçok oyun yapımcısını etkilemiş olsa gerek, son zamanlarda alışveriş Yapmak ile ilgili oyun sayısında büyük bir artış söz konusu.
Günümüzde
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
na bakacak olursak bunların büyük bir kısmını flash oyunların oluşturduğunu görmekteyiz. Temel konusu alışveriş yapma odaklı olan bu oyunlar daha çok zaman ve para ile yarışılan oyunlar olmaktadır. Bu oyunlardan birkaçını sizlere şimdi tanıtmakta fayda var. İlk olarak Anna – Kız
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
na bir göz atalım. Sade ve değişik bir konu işleyen bu oyun alışveriş yapma oyunları arasında yer almaktadır. Anne ve kızının istediklerini yerine getirebilecek ve yüksek puanlar alabilecek misiniz acaba? Zamanınız da az kalmış olabilir. Çok dikkat etmelisiniz. Bir diğer oyunumuz ise Alışveriş Dükkanları olmaktadır. Bu biraz daha genel tarzda bir oyun olmaktadır. Birden çok alışveriş kategorisi üzerinde neler almanız gerektiğine karar vermeli ve yine zamanla yarışmalısınız.
Yabancı ülkelerde en çok yapılan uygulamalardan birisi de alışveriş merkezlerinin kendileri için yaptığı oyunlardır. Bu oyunlarda amaç hem küçüklerin eğlenmesini sağlamakken hem de alışveriş merkezini ezbere bilmelerini sağlamaktır. Zamana ve puana karşı yarışılan bu oyunlarda alışveriş merkezindeki mağazalar ve yerler sorulmakta ve doğru cevap beklenmektedir. Bu sayede oynayan kişi en sonunda alışveriş merkezini en iyi şekilde kavramış oluyor.
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
arasında bunları da yerleştirmemiz oldukça mümkündür.
Peki bu tarz oyunları nerelerde bulabiliriz? Sizlere önereceğimiz
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
adresi ile alışveriş oyunlarına anında ulaşabileceksiniz. Ücretsiz bir hizmet ile sizlere ulaşan kaynağınız kesintisiz olarak hizmet etmektedir. Bünyesinde barındırdığı yüzlerce alışveriş yapma oyununu bizlere sunan site, her geçen gün kapasitesini de arttırmayı başarıyor. En doğru oyunları, bizlere sunarken herhangi bir sorun yaşanmaması için de kesintisiz çalışmalarını sürdürüyor. Sadece alışveriş oyunları değil, bunun dışında birçok oyun türünde oyunlara da yer vererek, bu türdeki oyunlardan sıkıldığınızda başka türlere geçmenizi de sağlıyor.