Arabalar ve yarışlar bizim için büyük bir tutku. Günümüzde Formula 1, Grand Prix, MotoGP, Nascar gibi onlarca büyük
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

bulunmakta. Bu yarışlar için firmalar milyonlarca dolarını da ortaya koymaktadır. Büyük bütçeli yapımlar olarak karşımıza çıkan bu yarışlar, izlerken bizleri büyülemeyi başarıyor.
Şimdi sırada ise bu büyüyü bilgisayarlara taşımak var. Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte oyun sektörü de meyvesini toplamayı başarıyor. Bu oyunlardan ise en çok yarış oyunları göze çarpıyor denilebilir. Her geçen gün artan yarış oyunu sayısı ile yarış oyunları oynamak artık büyük bir zevk haline geliyor. Sizlere bu başlığımızda en çok sevilen yarış oyunlarını tanıtmayı amaçlıyoruz.
Bilgisayar oyunlarını anlatmaya başlamadan önce flash oyunlarına yer vermekte fayda var. Kuşkusuz flash oyunları ile de gelişmesini sürdüren oyunlar, kimi zaman küçük bir flash oyundan esinlenerek oluşturuluyor. Peki bu türde flash oyunları nerede bulabiliriz? Bunun için Türkçe kaynağınız arabayarislari.biz.tr olmaktadır. Yüzlerce hatta binlerce yarış oyununa tek tıkla ulaşma imkanı tanıyan bu site ile dilediğiniz yarış oyununu oynamaya başlayabilir ve gününüzü en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sitenin en büyük özelliklerinden birisi de diğer kategorilerde oyun bulundurması olmaktadır. Eğer canınız sıkılırsa diğer türdeki oyunları da ziyaret edebilir, bu sayede farklı tarzda oyunların da zevkini tadabilirsiniz. Gelelim şimdi bilgisayar oyunlarımıza…

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ı arasında göze çarpan en iyi oyun kuşkusuz NFS kısaltması ile tanıdığımız Need for Speed olmaktadır. Birçok oyunu ile karşımıza çıkan bu oyun özellikle Most Wanted ile efsane olmuş bir oyundur. Yıllardan beri
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
nda ilk sıralarda kendine yer edinen oyun yeni oyunları ile de bu sırasını korumayı başarıyor. Gerçekçi bir oyun olarak karşımıza çıkan need for speed özellikle Hot Pursuit ile ve ardından gelen Need for Speed: World ile büyük başarılara imza atmıştır. Bu oyunu takip eden oyun ise kuşkusuz Blur olmaktadır. Biraz daha hayali unsurlar içeren oyun özellikle arkadaş çevresi ile oynandığında harika zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Siz de özellikle bu iki oyunu oynayarak zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.