Web site : projeksiyonscreen.com
Site İçerik : Motorlu ve Manual Projeksiyon Perdeleri

Türkiyede yapılan ve yapılmış olan araştırmalara göre, iş yerlerinde yapılan düzenli toplantılar ve bunların yanı sıra sunumlar başta geliyor. Bu araştırmalar sonucu toplantıların ne kadar düzenli olduğunu ve bu toplantılarda sunumların tamamen görsel olarak yapılması başta geliyor.
Okullarda ofislerde ev sinemalarında ve sinema salonlarında uzun yıllar kullanılan projeksiyon Perdesi sistemleri. Çağımızın gelmiş olduğu teknoloji dünyasında yerini motorlu projeksiyon perdesine devretmiştir. El ile açıp kapatıla bilen
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
sistemleri artık oturduğunuz yerde kumandaya basmanız halinde açılıp kapanabiliyor.
Biz sizler için ufak bir araştırma yaptık ve türkiyede bu işin yerli üreticisi olduğunu öğrendik Projeksiyon Perdesi | Motorlu Projeksiyon Perdesi | Storlu Projeksiyon Perdesi | Zincirli Projeksiyon Perdesi | 3D Gümüş Projeksiyon Perdesi | Tüm Projeksiyon Perdesi Çeşitleri Lider Firma projeksiyonscreen.com türkiyede hizmet vermektedir oldukça profesyonel bir ağı olan projeksiyonscreen firması okul,ev,sinema salonları,ofis gibi mekanlarda profesyonel hizmet vermektedir oldukça kaliteli olan bu projeksiyon perdeleri perakende satış ve toptan satışlarda çok uygun fiyat vermesi sinema keyfini seven tüm herkesi mutlu etmektedir.
Bunların yanı sıra projeksiyon perdesi seçiminiz kullanacağınız alana göre değişmektedir. Örnek olarak : Sabit düz çerçeveli bir diğer adı ise (Fixed Frame) gergi sistemidir kolay kurulum ve istediğiniz her mekanda kullanabilirsiniz. Tensioded projeksiyon perdesi (gergili
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
) bu sistem oldukça profesyonel bir sistemdir kumanda ile kontrol edilir aşağı inerken perde iki yandan çıkan iplerin yardımı ile sistemi gergin tutmaktadır.

Motorlu Projeksiyon Perdesi

Motorlu Projeksiyon Perdesi firması olarak türkiyenin her yerine hizmet veren bu firma kaliteyi benimsemiş özgüveni olan ve müşterilerine daima doğru seçim için yönlendiren profesyonel ekip çalışma arkadaşları ile siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Türkiyede 7/24 hizmet veren projeksiyonscreen firması bir çok firma ile özel sistemler üzerinde çalışmaktadır.
Motorlu perde üretiminde sınır tanımayan firma 10mt genişliğinde 5mt boyunda dev projeksiyon perdesi yapacak kapasitede olan büyük lider firmadır.
Artık LCD , Plazma TV gibi televizyon ekranlarını unutup kendi evinize iş yerinize size uygun motorlu projeksiyon perdesi seçip uygun fiyata satın alabilirsiniz.